Wysyłki realizujemy w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Staramy się wysyłać paczki niezwłocznie, czyli tego samego lub następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia / zaksięgowania płatności (w zależności od metory płatności.

Towar powinien być dostarczony następnego dnia roboczego od wysłania.
Towar wysyłany jest kurierem Inpost
Każda wysłana przez nas paczka jest ubezpieczona do 5000 pln
Po wysyłce wysyłany jest mail, dzięki czemu możesz śledzić  na bieżąco

Koszt wysyłki w PLN, w zależości od metody płatności i wartości zamówienia:


Wiążącym kosztem wysyłki jest kwota podana w ostatnim kroku przed złożeniem zamówienia. Obliczana ona jest na podstawie powyższej tabeli. Kwota ta dotyczy tylko zamówień z adresem doręczenia w Polsce, wysyłki zagraniczne są ustalane indywidualnie.


Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka, którą do Ciebie wysyłamy, była jak najlepiej zabezpieczona, a dzięki temu towar będzie w stanie nienaruszonym. Jeśli jednak jakość pakunku nie spełniła Twoich oczekiwań poinformuj nas o tym, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

W związku z tym, iż nasz asortyment jest wysyłany z różnych magazynów, nie ma możliwości odbioru towaru w sklepie stacjonarnym. Ponadto może się zdarzyć, iż zamówienie będzie zrealizowane w więcej niż jednej paczce gdy nie będzie można skompletować zamówienia w jednym magazynie. W takim przypadku to my pokrywamy dodatkowy koszt wysyłki.