O Superior:

Nasza firma działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy rzetelną i fachową firmą. Dbamy o klientów, dzięki czemu przetrwaliśmy wiele kryzysów, a przy tym nieustannie się rozwijamy. Nie było roku podczas, którego nie otworzyliśmy sklepu. Obecnie nasza sieć liczy 7 sklepów. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od licencjonowanych producentów. Zamawiamy towar u polskich dystrybutorów (np. Adidas Poland) dzięki czemu jesteśmy pewni jakości i oryginalności oferowanych przez nas produktów. W 2012 roku zostaliśmy docenieni przez Puls Biznesu „Gazelą Biznesu” za rozwój naszej marki.

 

O Sklepie internetowym:

Mimo, iż wywodzimy się z dojrzałej marki, oddziałem internetowym kieruje dwoje młodych ludzi. Czerpiemy wzorce z fundamentalnych wartości naszej firmy, jednakże preferujemy ich nowoczesną interpretację.

Nie jesteśmy sklepem internetowym jak każdy inny. Dla nas nie jesteś kolejnym bezimiennym zamówieniem. Dla nas jesteś klientem z krwi i kości, my jesteśmy tu dla Ciebie. Nasza strona może wydawać Ci się trochę inna, ale po kilku chwilach spędzonych na niej na pewno się we wszystkim odnajdziesz. Spędziliśmy wiele godzin podczas jej projektowania optymalizując jej intuicyjność, abyś mógł poczuć przyjemność integracji z nią. Jeśli jednak masz do niej jakieś zastrzeżenia to prosimy poinformuj nas o tym.

Naszym wzorem do naśladowania są wielogwiazdkowe hotele. Doceniamy wszystkich naszych klientów, a w szczególności tych, którzy do nas wracają. Nie zdziw się jeśli zadzwonimy do Ciebie pytając się o rozmiar koszulek jakie nosisz, ponieważ chcielibyśmy dać Ci podarunek, za Twoje przewiązanie do nas. Może zdziwić Cię okienko podczas rejestracji z prośbą o podanie daty Twoich urodzin, ale ono jest tylko po to, abyśmy wiedzieli kiedy złożyć Ci życzenia i podarować jakiś prezent. Lubimy robić niespodzianki, dlatego jeśli odbierasz paczkę z dużym zamówieniem i znajdziesz coś ekstra to nie dzwoń do nas, bo to nie pomyłka, możesz ewentualnie zadzwonić aby podziękować ;)

Jesteśmy tutaj dla Was dlatego jeśli masz jakiekolwiek uwagi do naszego sklepu internetowego, napisz nam o tym, na pewno weźmiemy je pod uwagę i spróbujemy dostosować się do Twoich oczekiwań.

Facebook:

Nasz fanpage powstał abyśmy mogli poznać Was dokładniej, kim jesteście i jakie macie potrzeby. Lubisz się bawić? My kochamy, dlatego poza informacjami o nowościach i promocjach, organizujemy wiele ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wrzucamy najciekawsze (zazwyczaj najśmieszniejsze) informacje związane z firmami, które oferujemy oraz sportem. Lubimy kibicować i obstawiać wyniki, nasza forma hazardu jest bezpieczna obstawiasz, nic nie stawiasz, a możesz tylko wygrać ;) . No i najważniejsze dla naszych Facebook'owych fanów mamy przewidziane specjalne promocje oraz kupony rabatowe. Polub nas i dołącz do naszej małej rodziny.