Kappa

Ta włoska marka już od ponad stu lat udowadnia, że damskie oraz męskie obuwie i odzież sportowa mogą być wygodne, a jednocześnie eleganckie. Kappa oraz jej logo złożone z dwóch siedzących obok siebie postaci – kobiety i mężczyzny – znane jest od pokoleń. Ten charakterystyczny znak oznacza, że wyroby tego producenta dedykowane są obu płciom. Choć producent ten zaczynał działalność od wytwarzania na małą skalę skarpet i bielizny, szybko rozszerzył swój asortyment, stając się marką znaną ze swojej uniwersalności, a jednocześnie przykładania dużej wagi do wysokiej jakości proponowanych butów i wielu innych artykułów. Właśnie to przede wszystkim docenili klienci nie tylko we Włoszech, ale także w wielu innych, nawet najdalszych zakątkach świata, masowo kupując ich obuwie oraz odzież sportową.
To tutaj zakupicie między innymi sneakersy Kappa rocket, które są przede wszystkim niezwykle przyjemne w noszeniu, lekkie, a jednocześnie wytrzymałe nawet przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowo dostępne są również komfortowe buty męskie zimowe oraz trapery o specjalnej wyższej cholewce, która chroni kostkę i jednocześnie stabilizuje stopę, a także sandały idealne na letnie, długie spacery w słońcu. Wszystkie te artykuły, zarówno buty zimowe męskie i damskie, trapery, jak i sneakersy Kappa rocket to produkty wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu stanowią zakup na wiele lat.
Dodatkowym atutem wielu z tych produktów jest ponadczasowy, oryginalny design, gruba podeszwa w modelach, które przydają się nawet na dłuższe, górskie wyprawy, a także odpowiednie wyprofilowanie, co zapewnia maksymalną wygodę i komfort noszenia w każdych warunkach. Co więcej, trapery, buty zimowe czy sneakersy Kappa rocket dostępne są w naprawdę korzystnej cenie. Przekonajcie się sami!

10 Produktów
Ustaw kierunek malejący
Filtr
 1. Kappa
  Skarpetki Kappa Krótkie Stopki Black
  Już od 24,00 zł
 2. Kappa
  Skarpetki Kappa Stopki White
  Już od 24,00 zł
 3. Kappa
  Skarpetki Kappa Długie Black
  Już od 24,00 zł
 4. Kappa
  Skarpetki Kappa Długie White
  Już od 24,00 zł
 5. Kappa
  BUTY KAPPA THESTRAL OC FOOTWEAR WHITE
  Już od 81,00 zł Normalna cena 109,00 zł -26 %
 6. Kappa
  BUTY KAPPA THESTRAL OC FOOTWEAR BLACK
  Już od 109,00 zł
 7. Kappa
  BUTY KAPPA KORFU NAVY GREEN
  Już od 59,00 zł Normalna cena 89,00 zł -34 %
 8. Kappa
  BUTY KAPPA FLOAT BLUE NAVY
  Już od 59,00 zł Normalna cena 89,00 zł -34 %
 9. Kappa
  BUTY KAPPA FORESTER
  Już od 119,00 zł Normalna cena 159,00 zł -25 %
 10. Kappa
  BUTY KAPPA FORWARD
  Już od 119,00 zł Normalna cena 159,00 zł -25 %
10 Produktów
Ustaw kierunek malejący