El Polako

Marka, która ceni sobie przede wszystkim otwartość na innych oraz nieskrępowaną ciekawość otaczającego świata. Stworzona między innymi przez rapera młodego pokolenia – donGuralesko – stanowi ewenement na polskim rynku odzieży streetwearowej i mody miejskiej. Sama nazwa pochodzi od tytułu albumu donGuralesko wydanego w 2008 roku przy udziale wielu innych znanych krajowych raperów, takich jak Tee, Rafi czy S.P.O. El Polako to jednak nie tylko koszulki, spodnie, bluzy czy dresy, ale przede wszystkim społeczność, która zrzesza ludzi młodych oraz niezwykle aktywnych, zarówno tych, którzy są fanami Gurala i polskiego rapu, jak i tych, którzy cenią sobie hasła wolności i oddania się swojej pasji. Ich logo noszone na nerkach, czapkach oraz elementach odzieży to symbol pewnego stylu życia i ciekawości otaczającego świata. Dlatego właśnie marka ta w ciągu ostatnich lat przyciągnęła wielu młodych ludzi w całym kraju.
Aktualnie El Polako to jeden z liderów streetwearu w Polsce. Stworzyli aż trzy marki odzieży zarówno damskiej, jak i męskiej, proponują ubrania w wielu rozmiarach, a także oryginalne, a przy tym praktyczne akcesoria. Wyróżniają się one ciekawym, modnym designem oraz odważną kolorystyką, jaka podoba się przede wszystkim ludziom młodym. Wiele z koszulek, spodni, bluz czy dresów posiada nadruku z tekstami z piosenek Gurala z jego przemyśleniami. Dlatego właśnie każda z nim ma swoje, indywidualne przesłanie, które osoba nosząca dany ciuch chce przekazać reszcie świata, jednocześnie pokazując, jak bardzo się z nim identyfikuje. W naszym sklepie dostępne są także akcesoria El Polako jak choćby czapki, kapelusze bucket czy nerki. Wszystko to w wersjach damskich oraz męskich, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do swojego indywidualnego stylu i potrzeb.
Kupując w naszym sklepie ubrania marki El Polako, inwestujecie nie tylko w ubrania wygodne i nadające się do noszenia w wielu sytuacjach. Przede wszystkim, podkreślacie swój hip-hopowy styl, otwartość, ciekawość świata i ludzi. Kolorowe czapki, komfortowe dresy, koszulki oraz bluzy z unikalnymi nadrukami – wszystko to jest stworzone z myślą o ludziach, którzy nie chcą być tylko pionkami, a marzą o tym, by coś w życiu swoim oraz innych zmienić, i to na lepsze. DonGuralesko proponuje jedyne w swoim rodzaju ubrania zawierające przesłanie młodego pokolenia, którego jest częścią.

6 Produktów
Ustaw kierunek malejący
Filtr

Filtr
 1. El Polako
  KURTKA EL POLAKO FLAYERS KANGURKA CLASSIC
  Już od 189,00 zł Normalna cena 329,00 zł -43 %
 2. El Polako
  SPODNIE EL POLAKO REPUBLIC BLACK
  Już od 199,00 zł Normalna cena 299,00 zł -33 %
 3. El Polako
  KOSZULKA EL POLAKO LONGSLEEVE
  Już od 59,00 zł Normalna cena 99,00 zł -40 %
 4. El Polako
  KURTKA EL POLAKO FLYERS BLACK
  Już od 189,00 zł Normalna cena 299,00 zł -37 %
 5. El Polako
  KURTKA EL POLAKO FLYERS MORO
  Już od 189,00 zł Normalna cena 289,00 zł -35 %
6 Produktów
Ustaw kierunek malejący